قوانین سایت

قوانین پسته دات کام

قوانین پسته دات کام

“شرایط عمومی استفاده از سایت پسته دات کام – مشترک برای کاربران حقیقی و حقوقی”

 1. وب‌سایت پسته دات کام ، یک سایت کاملا تخصصی در حوزه اطلاعات و فروش پسته است که تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران ثبت و ایجاد شده و در حال فعالیت است. این وب‌سایت ‌به عنوان یک سایت الکترونیکی، پایبند به تمامی قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است و با نقض‌کنندگان این قوانین در حدود اختیارات قانونی خود، برخورد می‌کند.
 2. محتوای سایت اینترنتی pestah.com به عنوان یک وب‌سایت اطلاع‌رسانی بر پایه زبان فارسی برنامه ریزی شده؛ لذا استفاده از زبان فارسی در درج مطالب و عبارات ضرورتا باید رعایت شود. بدیهی است هر عبارت دیگری به غیر از این زبان -اعم از عبارات انگلیسی یا فینگلیش- به طور خودکار از معرض دید عموم حذف خواهد شد.
 3. این وب‌سایت هیچ دخالتی در قیمت‌گذاری پسته ندارد و صرفا فروشنده انواع پسته و مغز پسته میباشد.
 4. این وب‌سایت هیچ قصدی دال بر ایجاد آشفتگی، کنترل، جهت‌دهی، تشویش یا هر نوع دخالت جزئی یا کلی بر نرخ یا حجم معاملات بازار پسته ندارد و خود را از مسئولیت‌های احتمالی ناشی از آن به طور کلی مبری می‌کند..
 5. کاربران محترم ضرورتا باید به هشدارهای پلیس فتا و سایر مراجع انتظامی، امنیتی و نظارتی دقت کنند و شخصا مسئول انجام یک معامله امن باشند.
 6. هیچ یک از کاربران، حق کپی‌برداری و سوء استفاده از محتوای این سایت را ندارند.
 7. کاربران می‌بایست در وارد کردن اطلاعات در هنگام ثبت سفارش دقت لازم را انجام داده و در صورت بروز هرگونه خطا یا اشتباه سریعا پشتیبانی سایت را مطلع کند.
 8. هر نوع توهین یا تهدید اشخاص یا اظهارنظرهای سیاسی و یا هرنوع عدم پایبندی به موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران یا استفاده از هر نوع محتوا که سبب وهن این سایت شود، مشمول حذف دائم کاربری و انتقال کاربر به لیست سیاه و ارجاع موضوع به مراجع قضایی خواهد بود.
 9. انصراف از سفارش و تقاضای استرداد وجه: پس از ثبت سفارش و انجام عملیات پرداخت در صورتی که به هر دلیل از سفارش خود منصرف شدید با ما تماس بگیرید تا سفارش کنسل و وجه برگشت داده شود.
 10. پسته دات کام متعهد به ایفای بالاترین سطح محرمانگی است. این اطلاعات فقط به درخواست مراجع قضایی و انتظامی، داده خواهد شد.
 11. صرفاً این وب‌سایت، اینستاگرام  com.pestah  متعلق به پسته دات کام است و سایر کانال‌ها و آدرس‌های مشابه، صرفاً از نام و برند پسته دات کام سوء‌استفاده می‌کنند.
 12. حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است. برای جلوگیری از هرگونه سوءاستفاده احتمالی، کاربران می‌بایست در حفظ و نگهداری آن کوشا باشند.
 13. شماره تلفن‌های پشتیبانی ۰۳۴۳۴۲۶۷۳۱۴ است و هیچ شماره دیگری غیر از آن، متعلق و منتسب به این سایت نیست.

پسته دات کام در هیچ نقطه‏‌ای از کشور نمایندگی فروش یا پشتیبانی ندارد و کلیه خدمات و تراکنش‏‌های مالی آن فقط از طریق دفتر مرکزی پردازش می‏‌شود. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به ما اطلاع دهید.